Vážení hosté,

Srdečně vás vítáme v naší restauraci, kde pro vás denně od 11 do 23 hodin rádi připravíme nejen Balkánské speciality, grilované steaky, ryby, těstoviny, bezmasá jídla, saláty, ale i jiné pokrmy dle vašeho výběru. Nabízíme na přání i staročeskou kuchyni (bližší informace u obsluhy).

Dále nabízíme možnost grilování selat či steaků v našem gril salónu (zimní zahradě). Rádi umožníme pořádání svatebních hostin v naší zahradní maštali. Pro uzavřené společnosti nabízíme klidné posezení v našem salónku.

Při pořádání oslav, večírků či posezeních s přáteli jsou pro Vás připraveny nejen prostory restaurace se salonkem, ale také maštal, gril salón, letní zahrada nebo konferenční sál. Vaše soukromí je pro nás samozřejmostí, rádi Vám vyjdeme vstříc i při výběru pokrmů. Při těchto příležitostech Vám na přání připravíme i tradiční staročeské speciality jako jsou:

  • pečená husa, knedlík, zelí
  • pečená kachna, knedlík, zelí
  • vepřová pečeně, knedlík, zelí
  • svíčková na smetaně s brusinkami
  • sele na roštu
  • a další.

Veškeré pokrmy je možno objednat a odnést s sebou domů. Doufáme, že budete v našem restaurantu spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

V konferenčním sále nabízíme pořádání firemních akcí a školení. Sál je vybaven projektorem a ozvučením. Kapacita sálu dle uspořádání až 90 míst. Možnost využití sálu i k oslavávám všeho druhu, včetně reprodukované i živé hudby apod.

Samozřejmostí je možnost parkování v bezprostřední blízkosti restaurace na oploceném parkovišti s kapacitou 25 + 6 parkovacích stání.

Tým Restaurace Rusticana